Klasické kuchyne

Klasické kuchyne vyrábame s dôrazom na prvky nadčasového dizajnu a samozrejme na mieru. Nami vyhotovené klasické kuchyne spĺňajú najvyššie kvalitatívne požiadavky, aby nielen dizajn, ale aj funkčnosť a trvácnosť boli zachované na dlhé obdobie.

Pri výrobe klasických kuchýň veľmi často používame tradičné vzory drevín, ktoré navodzujú príjemnú a teplú atmosféru vo Vašej kuchyni. Klasické kuchyne najčastejšie vyhotovujeme v prevedení LDTD fóliovaných dosiek. LDTD dosky sú vysoko kvalitné, odolné dosky, s dlhou životnosťou, ktoré sú farebne a tvarovo trvalé. Vyznačujú sa vynikajúcou tvrdosťou, odolnosťou proti poškrabaniu, odolnosťou proti povrchovému opotrebeniu, odolnosťou proti nárazu, či chemickým faktorom. LDTD dosky kupujeme výlučne od nemeckej firmy Wodego alebo Egger, ktoré dosiahli kvalitu podľa normy EN 438-I:1991. Ďalšou veľkou výhodou je, že sa vyrábajú vo viac ako 150 farebných modifikáciách, čiže vybrať si z takéhoto širokého spektra môže naozaj každý. V prípade požiadavky na profilované dvierka tieto vyhotovujeme z MDF dosiek. Ide o drevovláknité stredne tvrdé dosky, ktoré sa používajú pri výrobe profilovaných dvierok, práve kvôli ich stredne tvrdej drevovláknitej štruktúre, ktorá je ideálna na vyhotovenie rôznych druhov profilov. Pre náročnejších zákazníkov vyhotovujeme dvierka kuchynských liniek, prípadne aj iné časti v prevedení dyhy alebo masívu. 

Obzvlášť veľkú pozornosť je potrebné venovať priestoru kuchyne v panelovom byte v tzv. typickom "paneláku". Paneláková kuchyňa vyžaduje mnohokrát atypické riešenia, ktoré vychádzajú z možností daného priestoru. Kuchyne v paneláku musia využiť daný priestor čo najefektívnejšie, čo umožňuje práve výroba atypických kuchýň na mieru. V prípade klasických potravinových skríň v panelákovej kuchyni je možné ich nahradenie modernými dvierkami tak, aby ladili s dekorom novej kuchyne.

Každý materiál má svoje špecifické výhody a prednosti, ktoré využívame na dosiahnutie, čo najlepšieho výsledného efektu pri výrobe Vašej kuchyne. Pre získanie viac informácií o materiálových možnostiach sa pozrite do záložky materiály.

Pre inšpiráciu si pozrite galériu, v ktorej nájdete nami zhotovené kuchyne a nechajte sa inšpirovať.